infoonas.pl

portal dla kupujących i sprzedających nieruchomości

Inne

Gdzie na spanie w Karpaczu?

Gdzie na spanie w Karpaczu?

Karpacz to bez wątpienia jeden z najchętniej odwiedzanych ośrodków turystycznych w Polsce. W odpowiedzi na to rosnące zainteresowanie rozwija się również infrastruktura turystyczna w postaci sporych rozmiarów obiektów. Mimo to miasto nadal zachowało swoją kameralną atmosferę górskiego kurortu, czemu sprzyja plątanina uliczek schodzących ku szumiącej po głazach Łomnicy i pamiętające XIX wiek pensjonaty, których dachy toną wśród kwitnących rododendronów. Nie zwlekaj zatem i zaplanuj swój nocleg w uroczym Karpaczu.

Karpacz to małe miasteczko liczące blisko 5 tysięcy stałych mieszkańców. Dysponuje jednak aż 13 tysiącami miejsc noclegowych zarówno dla zwolenników zasady „wszystko pod jednym dachem”, jak i preferujących kilkugwiazdkowe hotele oraz miłośników nostalgicznych willi. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Pensjonat L&B

Ten pensjonat usytuowany jest w uroczym miejscu i stanowi doskonałe miejsce na wypoczynek dla osób pragnących oderwania się od codziennej rzeczywistości. Wyjątkowo bliska odległość szlaków turystycznych na Śnieżkę czy Samotnię sprawia, że jest to idealny punkt wypadowy na trasy piesze. W pobliżu znajdują się również Świątynia Wang, trasy biegowe oraz wyciągi narciarskie, co jest niewątpliwie jedną z wielu zalet tego miejsca.

Leśny Dwór

To prowadzony rodzinnie gościniec, który powstał w 1860 roku i łączy w sobie atmosferę przełomu wieków ze współczesnym komfortem. Hotel położony jest w pobliżu głównych szlaków karkonoskich gór i centrum miasta, co sprawia, że Leśny Dwór stał się idealnym miejscem wypoczynku dla turystów z całej Polski i zagranicy. Jeśli szukacie gościnnego pensjonatu lub komfortowego hotelu wejdźcie na stronę www.lesnydwor.karpacz.pl.

Willa Perła

Obiekt położony jest w Karpaczu w otoczeniu lasu a z okien roztacza się piękny widok na Karkonosze. Znajdziemy tu miłą domową atmosferę. Willa dysponuje 2, 3-osobowymi pokojami z łazienkami, TV i tarasami.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *