Inne

Weekend w Krakowie – atrakcje

Weekend w Krakowie – atrakcje

Weekend w Krakowie – atrakcje

Kraków to doskonała miejsce na weekend, chociaż w jeden weekend nie uda się z pewnością zobaczyć wszystkich atrakcji, jakie ma w zanadrzu miasto królów. Możliwości na dobrą zabawę i miłe spędzenie czasu w Krakowie jest bardzo wiele, więc każdy znajdzie tutaj swoją ścieżkę. Począwszy od urokliwych kawiarenek, przez klubowe szaleństwo, zwiedzanie, a na atrakcjach sportowych i eventowych kończąc – czas udać się do Krakowa.

Sportowe atrakcje

Świetnym pomysłem na weekend w Krakowie jest trochę sportowych emocji. Oczywiście, nie ma mowy o siedzeniu na kanapie przed telewizorem. Warto wybrać się do Axe thowing Club, gdzie będziemy mieli okazję poćwiczyć swoją celność i refleks podczas rzucania siekierami do celu. Axe throwing w Krakowie stało się niezwykle popularne w ostatnim czasie, choć na rynku propozycja ta widnieje tylko u takich firm, jak https://www.madaxe.pl/. To świetny pomysł na imprezę w Krakowie, szczególnie w męskim gronie (które uwielbia z założenia rywalizacje i adrenalinę). Będzie przy tym dużo zabawy, śmiechu i emocji. Jednak z ciekawych pomysłów na sportowe atrakcje można wybrać także laserowy paintball, który będzie budował napięcie i sprawi, że adrenalina zacznie buzować w krwi. Inną opcją jest także strzelnica, jeśli lubimy adrenalinę i broń palną. Oczywiście, wszystkie te atrakcja są przeznaczone dla osób trzeźwych – wiadomo, z bronią nie ma zabawy pod wpływem. Warto jednak zafundować sobie taką rozrywkę jako chociaż rozgrzewkę i przedsmak niezapomnianych wrażeń w Krakowie.

Wodne atrakcje – Aquapark

Kraków może pochwalić się wieloma atrakcjami przez cały rok. Doskonałym wyborem na przyjemne spędzenie czasu w gronie przyjaciół lub z rodziną jest Aquapark – Park Wodny przy ulicy Dobrego Pasterza 126. Park Wodny w Krakowie to duży obiekt, dysponujący aż ośmioma zjeżdżalniami, w tym czterema na zewnątrz. Wśród zjeżdżalni zewnętrznych wymienić trzeba pontonową KONGO, szalenie szybką NITRO oraz Speed Fire oraz zakręconego Twister. W budynku znajduje się kilka zjeżdżalni, np. pontonowa Mamba. W bogatej ofercie są także Rwąca Rzeka –wodny tor, imitujący prądy rzeczne, Tęczowa Ścianka i kilka ścianek wspinaczkowych o zróżnicowanej wysokości.

Kraków to wiele możliwości na niezwykły, który będziemy miło wspominać. Takie atrakcje, jak rzucanie siekierami (axe throwing) w Krakowie oraz niepowtarzalna atmosfera miasta sprawią, że z chęcią wrócimy tutaj ponownie i niejednokrotnie.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *