infoonas.pl

portal dla kupujących i sprzedających nieruchomości

Inne

Wynajmij ekspres od Coffee Break!

Profesjonalny ekspres do kawy to dosyć drogie urządzenie. Nie każdy może pozwolić sobie na jego zakup. Czy musimy jednak rezygnować ze świeżej i aromatycznej kawy prosto z ekspresu podczas ważnych wydarzeń rodzinnych, firmowych lub różnego rodzaju eventów? Okazuje się, że nie! Firma Coffee Break proponuje swoim klientom wynajem ekspresów na określony czas. Do dyspozycji zainteresowanych tą usługa pozostają w pełni profesjonalne ekspresy i młynki do kawy. Dokładnie takie, jakie znajdziemy w każdej kawiarni.

W ramach usługi Coffee Break dostarcza urządzenia prosto pod wskazany adres. Nie musimy, zatem przejmować się ich transportem. Organizowane są także szkolenia personelu z zakresu obsługi. Dzięki temu użytkowanie ekspresu nie powoduje żadnych problemów. Oferta jest niezwykle korzystna. Co więcej, jeżeli połączymy ją np. z wynajęciem baristy, możemy skorzystać z dodatkowych rabatów i promocji.

W ofercie Coffee Break znajduje się ekspres do kawy Nouva Simonelli Appia II Copact – urządzenie popularnej na całym świecie i cenionej włoskiej firmy. Jego ogromnym atutem są kompaktowe wymiary, które pozwalają umieścić sprzęt w dowolnym miejscu. Estetyczny i nowoczesny wygląd urządzenia sprawia, że wkomponujemy je z łatwością w każde otoczenie. Ekspres jest niezwykle funkcjonalny. Umożliwia długą, nieprzerwaną pracę. Może, zatem obsłużyć mnóstwo gości w ciągu jednej imprezy.

Jeśli chcemy zapewnić gościom naprawdę pyszną kawę, musimy zadbać także o odpowiedni młynek. Nie ma nic lepszego, niż świeżo mielona kawa, zachwycająca swoim niepowtarzalnym zapachem. Coffee Break wynajmuje młynek do kawy Eureka Olympus 75 EE, profesjonalny, a zarazem bardzo prosty w obsłudze. Młynek posiada dosyć duży pojemnik, mieszczący 1,68 kg kawy. Można na nim ustawić zmielenie pojedynczej lub podwójnej porcji kawy. Istnieje także opcja pracy ciągłej. Regulacja urządzenia wyświetlana jest na ekranie TFT.

Z pewnością każdy gość będzie zadowolony, bo jakość usługi jest na najwyższym poziomie. Więcej informacji na temat usługi wynajmu ekspresów i młynków można znaleźć na stronie internetowej.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *