Inne

Niepowtarzalne zegarki Woodlans

Zegarek to dziś coś więcej, niż praktyczne narzędzie służące do pomiaru czasu. Zegarek to przede wszystkim modny i prestiżowy dodatek do codziennego ubioru. Dla każdego miłośnika zegarków naręcznych ważne jest to, by były one dobrane zgodnie z jego stylem. Design, który dominuje w tej chwili, po powrót do naturalności. Dlatego wyprodukowane taśmowo zegarki fabrycznie wykonane z tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej, ustępują miejsca tym, które są tworzone ręcznie.

Drewniane zegarki Michała Napierały. Czy podbiją świat?

Michał Napierała od 2011 roku zajmuje się ręcznym wyrabianiem zegarków. Tworzy je z drewna dębowego, które jak zaznacza jest tak piękne same w sobie, że jego zegarki nie potrzebują dodatkowych zdobień. Zegarki posiadają wbudowany mechanizm Citizena. Zegarki są wyrabiane ręcznie, a więc każdy jest inny, każdy jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Piękne naturalne, ekologiczne zegarki są bliskie każdemu sercu, które lubi prosty i elegancki design. Jak zaznacza Michał Napierała, chciał by jego zegarki się wyróżniały na tle tych taśmowo wyprodukowanych. Tak też się stało. W pracowni Michała Która znajduje się w Krakowie wyrabiane są zegarki przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Wybór jest niewielki bo sprowadza się w zasadzie tylko do rożnych bransolet: drewnianej, skórzanej i stalowej. Każdy zegarek ma swoją duszę, jest unikalny.

Zegarki zrodzone z pasji tworzenia

Zegarki Michała Napierały powstały z pasji tworzenia. Michał Napierała zrezygnował z pracy w korporacji i zaczął realizować swoją pasję. Pierwszy drewniany zegarek został stworzony w 2011 roku, od tamtej pory klientów i zamówień przybywa. Nic dziwnego: zapach drewna, natura, ekologia są tym czego coraz bardziej szukamy. Na tej samej stronie można również złożyć zamówienie. Zegarki woodlans pokochają osoby, które chcą być blisko z naturą.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *