infoonas.pl

portal dla kupujących i sprzedających nieruchomości

Inne

Agencja filmowa. O kompleksowości usług słów kilka

Myli się ten, kto sądzi, że agencja filmowa zajmuje się jedynie realizacją produkcji filmowej. Na przykładzie Pink Media, czyli Filmowego Studia reklamy udowodnimy, że jest inaczej. Wystarczy wejść na stronę, by przekonać się, jak wiele usług oferuje tego typu agencja.

Produkcja filmowa i telewizyjna to nie wszystko

Znaczna część działalności Pink Media to oczywiście produkcja filmowa, która obejmuje reklamy, spoty, teledyski, reportaże, filmy dokumentalne, filmy promocyjne, making of’y i inne formy filmowe. Można jej zlecić również stworzenie programu tematycznego lub cyklicznych kanałów telewizji internetowych.

Jednak w zakresie działalności tego oraz innych profesjonalnych studiów filmowych i reklamowych znajduje się także projektowanie grafik i tworzenie animacji, które doskonale wpisują się w obecne trendy animacji reklamowych. Studio przychodzi z pomocą także wszystkim tym, którzy potrzebują usług z zakresu fotografii produktowej, reportażowej czy modowej. Do jego zadań należy też przeprowadzanie castingów tradycyjnych oraz on-line. Firma jest w stanie wyszukać idealną lokację na potrzeby konkretnego planu filmowego. Osoby, które potrzebują wsparcia przy produkcji filmu mogą tu liczyć na fachowe uwagi podparte ogromnym doświadczeniem na każdym etapie realizacji.

Produkcje filmowe i telewizyjne, jako skuteczna forma promocji

Z usług tego typu agencji mogą skorzystać właściciele firm zainteresowani szeroko rozumianą promocją. Realizacje filmowe, fotografia produktowa i reportażowa, nowoczesne animacje i grafiki mogą stać się niezawodnym narzędziem kształtowania pozytywnego wizerunku marki. To również doskonały sposób na zapoznanie potencjalnych klientów z ofertą firmy.

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *